Geriausias Lietuvos vairuotojas

Registracija į konkursą „Geriausias Lietuvos vairuotojas“ – „Neste“ degalinėje

By 2017-09-06 29 gegužės, 2019 No Comments

Ketvirtadienį vilniečiai turi galimybę nušauti du zuikius vienu šūviu: užsiregistruoti į „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkursą ir dalyvauti žaidime, kuriame bus galima laimėti konkurso partnerių įsteigtus prizus – kokybiškų „Neste“ degalų, „Reinold Max“ gesintuvus ir kitus kiekvienam vairuotojui naudingus dalykus.

Norintiems dalyvauti žaidime, reikia atvykti į „Neste“ degalinę ir ieškoti „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ lipdukais apklijuoto „Toyota C-HR“ automobilio. Čia ištrauksite žaidimo bilietą ir užsiregistruosite į norimą konkurso etapą Panevėžyje (rugsėjo 9 d.), Klaipėdoje (rugsėjo 16 d.) ar Šiauliuose (rugsėjo 23 d.).

Akcijoje dalyvaujančios „Neste“ degalinės:

  • Vilniuje: rugsėjo 7 d., Žirmūnų g. 68b (19-20 val.)
  • Panevėžyje: rugsėjo 8 d., Klaipėdos g. 81 (19-20 val.)
  • Klaipėdoje: rugsėjo 15 d., Taikos pr. 60 (19-20 val.)
  • Šiauliuose: rugsėjo 22 d., Gegužių g. 28 (19-20 val.)

Žaidimo nugalėtojai bus skelbiami „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ etapų metu. Jeigu registruositės dalyvauti Panevėžio etape, dalyvausite žaidime šiame mieste, jeigu registruositės į konkursą Klaipėdoje, dalyvausite žaidime uostamiestyje ir t.t.

Visi konkurso etapai vyks minėtuose miestuose įsikūrusiose Darbo rinkos mokymo centrų saugaus vairavimo aikštelėse su slidžiomis dangomis. 16-us metus iš eilės rengiamo „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkurso metu tikrinamos vairuotojų KET, automobilių rinkos, konstrukcinės bei kitos teorinės žinios ir praktiniai automobilio valdymo, tikslaus parkavimo ir kiti įgūdžiai.