Geriausias Lietuvos vairuotojas

Registracija į „Geriausio Lietuvos vairuotojo 2018“ konkursą

By 2018-08-20 29 gegužės, 2019 No Comments

Nuo 2000 m. nepertraukiamai vykstantis „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkursas per savo istoriją sulaukė daugiau nei dvidešimties tūkstančių dalyvių. 

Atsakę į žemiau esančius klausimus ir įrašę savo duomenis, pasirinkite atrankos etapą, kuriame norėsite dalyvauti. Jeigu pateikti atsakymai bus teisingi, su jumis susisieks „Geriausio Lietuvos vairuotojo 2018“ konkurso organizatoriai. 

Konkurso atrankos etapai, kurių metu dalyviai turės atlikti teorines ir praktines užduotis, vyks trijuose miestuose:

  • Rugsėjo 8 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro autodrome
  • Rugsėjo 15 d. Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodrome
  • Rugsėjo 22 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome

Konkurso finalas, kuriame susitiks geriausiai atrankos etapuose pasirodę vairuotojai, vyks rugsėjo 23 d. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome.

Registruotis gali bet kokio amžiaus dalyviai. Apribojimai yra tik du: būtina turėti Lietuvoje galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir suprasti lietuviškai, kadangi daugelio užduočių aprašymai bus šia kalba.

Dalyviai kiekviename atrankos etape spręs teorijos užduotis, kuriose bus klausimai apie eismą, automobilius, kelių eismo taisykles, techniką ir kt. Geriausiai teorijos etape pasirodę dalyviai savo išmanumą galės pademonstruoti specialioje rungtyje „Blue Print“ prizams laimėti, o dėl patekimo į finalą varžysis vairavimo rungtyje su „Suzuki“ automobiliu. Finale dalyvių laukia 10 išskirtinių užduočių – vairavimo, KET sprendimo, reakcijos testo ir kt.

Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018 bus apdovanotas išskirtiniu prizu: dalyvaus tarptautiniame „Press ralyje 2019“ su paketu „Viskas įskaičiuota“ – jam bus suteiktas automobilis, degalai, apmokėtas startinis mokestis ir t. t. Tokio prizo vertė – 2 000 Eur. Konkurso prizininkai gaus „Neste“, „Blue Print“ dovanų kuponus, „Volfas Engelman“ nealkoholinio alaus dėžes ir daugybę kitų partnerių įsteigtų prizų. Kiekvienas konkurso dalyvis, atvykęs į atrankos etapą, registracijoje nurodytu el. paštu gaus 20 Eur vertės paslaugų portale Autoplius.lt.

Konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2018“ partneriai: „Blue Print“, „Neste“, „Regitra“, „Suzuki“, „Volfas Engelman“ nealkoholinis alus. Informaciniai partneriai: 15min, žurnalas „Auto Bild Lietuva“, portalas Autoplius.lt, radijas „Kelyje“, „Saulės radijas“.