Lietuvos metų automobilisVisos naujienos

Pirmieji pretendentai į konkurso titulą – išskirtiniai automobiliai

By 2016-10-04 24 rugsėjo, 2019 No Comments

Lietuvoje rengiamas „Metų automobilio 2017“ konkursas startuos po mėnesio, tačiau jo organizatoriai jau sulaukė pirmųjų paraiškų.

Pirmieji dalyvauti tradiciniuose, jau dvidešimtą kartą rengiamuose geriausiojo Lietuvos automobilio rinkimuose pareiškė norą UAB „Modus group” atstovai, atsiuntę iškart tris paraiškas.

„Pernelyg tuo stebėtis nederėtų, nes per dvidešimties metų, kai rengiami šie konkursai, istoriją  buvo atvejis, kai vienas įgaliotasis naujų automobilių pardavėjas delegavo net devynis keturračius, – sako projekto vadovas Valdas Valiukevičius. – Tačiau ši paraiška įdėmesnio žvilgsnio nusipelno vien todėl, kad šįmet konkurse debiutuos gamintojas, kurio iki šiol dar nesame matę visame 511 jau praėjusių konkurso atrankos rėtį naujausių automobilių sąraše. Tai italų „Maserati“ gamintojas, deleguojantis „Levante“ visureigį.

Ženevoje debiutavęs naujasis „Maserati Levante“ iškart po pasirodymo Lietuvoje susilaukė klientų susidomėjimo, nors tai ne pigiausias automobilis. Jo su dyzeliniu varikliu kaina Lietuvoje prasideda nuo 71 700 eurų įskaitant mokesčius.

Tačiau italų visureigis turi ir kuo nustebinti pirkėją. Ir ne vien sedanams prilygstančiomis savo elegantiškomis formomis.

„Tai unikalus visureigis, savo valdymo ypatybėmis prilygstantis sportiniams sedanams, o jo viduje galima mėgautis prabanga, kuria iki šiol garsėjo „Maserati“ sedanai“, – teigia „Maserati“ prekės ženklo vadovas Martynas Lukošiūnas.

UAB „Inter Krasta” į „Metų automobilio 2017“ konkursą deleguoja ir „Fiat Tipo 1.6 110 E-torQ“ bei sedaną „Alfa Romeo Giulia“, kurio kartu su „Ferrari“ inžinieriais sukurtas 510 AG V6 turbo variklis leidžia automobiliui 100 km/val. greitį pasiekti vos per 3,9 sek., o garsųjį Niuburgringo žiedą apsukti per 7 min. 39 sek. Iš tiesų pavydėtinai greitas ir saugus sedanas, EuroNCAP saugos teste įvertintas 5 žvaigždutėmis.

UAB „SilberAuto“ į Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamą jubiliejinį konkursą deleguoja naująjį intelekto šedevrą – E klasės „Mercedes-Benz“, debiutavusį metų pradžioje Detroite ir iškart dar aukščiau pakėlusį verslo klasės automobilių kokybės kartelę.

Ši vokiečių automobilių gamintojo „Daimler AG“ karščiausia naujiena – ne vienintelė konkurse. Jai solidžią kompaniją sudarys ir „Mercedes-Benz GLC Coupe“.

Šioje prestižinių kompanijoje neraudonuos iš gėdos ir UAB „Inchape Motors“ į konkursą siunčiami gražuoliai „Jaguar XF“ ir „Jaguar F-Pace“. Šis atstovas konkursui viso pristato septynis modelius – be „Jaguar“, pretendentais tapti Metų automobiliu tapo „Ford Focus RS“, „Ford Kuga“, „Ford Edge“, „Hyundai i20 Active“ bei „Hyundai Ioniq“.

UAB „Autojuta“ paraiškoje – naujasis „SEAT Ateca“ modelis, jau spėjęs pelnyti ne vieną apdovanojimą. Iš debiutinio jam „Auto Express New Car Awards“ konkurso „Ateca“ išsivežė „Geriausio visureigio“ apdovanojimą, o „Euro NCAP“ testuose šis beveik 19 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis irgi gavo aukščiausią 5 žvaigždučių įvertinimą.

Bene rimčiausias „SEAT“ konkurentas bus „Volkswagen“ įgaliotųjų atstovų „Møller Baltic Import SE“ pristatomas naujasis „Tiguan“, kurio pirmtakas lygiai prieš aštuonerius metus lietuviškajame konkurse pelnė metų visureigio laurus.

„Metų automobilis 2017“ laureatas ir kitų nominacijų laimėtojai paaiškės finaliniame renginio vakare gruodžio 10 d., o paraiškas dalyvauti konkurse jo organizatoriai priima iki spalio 15 d.

Nuotraukose – pirmieji pretendentai į „Metų automobilio 2017“ titulą

 

„Metų automobilis 2017“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ 

Tel.+370 612 93662