Lietuvos metų automobilisVisos naujienos

„Optimalaus pasirinkimo“ nominantai jau sudomino pirkėjus

By 2015-11-20 7 rugpjūčio, 2019 No Comments

Kasdieną vis labiau įsisuka lapkričio pradžioje startavusio tradicinio konkurso „Metų automobilis 2016“ smagratis.

Kol vertinimo komisijos nariai įtemptai ruošiasi Druskininkuose ir kurorto apylinkėse po kelių dienų prasidėsiančiai bandymų stovyklai, suaktyvėjo „Delfi“ skaitytojai, renkantys  antrosios pagal svarbą nominacijos – „Tautos automobilio 2016 – laureatą.

Be tradicinių apdovanojimų konkurse dalyvaujantiems automobiliams, kurių šiemet tikrai gausu – net 38 – nemenko dėmesio susilaukė ir naujausia „Optimalaus pasirinkimo“ nominacija, su kuria konkurse debiutuoja renginio partnerių gretas šiemet papildęs Šiaulių bankas.

Taip pavadintą bankininkų apdovanojimą pelnys praktiškiausias naujas automobilis.

Nominacijos steigėjas, Šiaulių bankas, jau atrinko ir paskelbė aštuonis automobilius, pretenduojančius į garbingą „Optimalaus pasirinkimo“ titulą. Tai „Fiat 500“, „Hyundai i20“, „Honda Jazz“, „Mazda CX-3“, „Opel Astra“, „Peugeot 208“, „SsangYong Tivoli“ ir „Suzuki Vitara“.

Savo balsą už „Optimalaus pasirinkimo“ nominantus gali atiduoti ne tik Šiaulių banko klientai, bet ir visi lankytojai šio banko feisbuko paskyroje dar dvi savaites – iki lapkričio 27 dienos.

Nuo pat balsavimo pradžios, vienas kitą lenkdami, dėl pirmosios vietos aršiausiai rungiasi „Mazda CX-3“ ir „Opel Astra“, tačiau šiandien dar negalima tvirtinti, jog laimės vienas iš dabartinių lyderių.

Šiaulių banko lizingo darbuotojus nustebino ir savotiškai pradžiugino jau gautos net kelios paraiškos įsigyti šiuos automobilius.

„Tačiau pirmiesiems panorusiems įsigyti šiuos automobilius patarėme dar kiek luktelėti, kol jie atkeliaus į Lietuvą, – sako „Šiaulių banko lizingo“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir pardavimų departamento direktorius Mindaugas Vasiliauskas. – Vertėtų palaukti ir geresnių lizingo sąlygų, nes nuo gruodžio 5 d., paskelbus Šiaulių banko nominacijos „Optimalus pasirinkimas“ laimėtoją, šį automobilį lizingu bus galima įsigyti specialiomis, tik laimėtojui taikomomis sąlygomis, laikantis kurių lizingo sutartims nebus taikomas administravimo mokestis“.

 

Egidijaus BABELIO ir Giedriaus MATULAIČIO nuotraukos

 

Konkurso „Metų automobilis 2016“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ 

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt