Lietuvos metų automobilis

„Metų automobilio 2016“ teisėjai ilgisi slidžių kelių

By 2015-10-14 29 gegužės, 2019 No Comments

Kai daugelį šalies vairuotojų artėjant šaltajam sezonui pradeda kankinti nuolatinė dilema – kokias žiemines padangas pasirinkti – lapkričio 3-ąją startuosiančio konkurso „Metų automobilis 2016“ vertinimo komisijos nariai jau ilgisi slidžių kelių.

Mat jie gerai žino, jog visi tradiciniame konkurse dalyvaujantys naujausi, Lietuvą ką tik pasiekę automobiliai, kuriuos jiems teks išbandyti ir įvertinti, bus „apauti“ vienodomis, saugiomis, mūsų žiemų sąlygas labiausiai atitinkančiomis padangomis. O tuo pasirūpins  ilgametis renginio partneris, padangų gamybos lyderis „Continental“.

„Metų automobilio 2016“ konkursui pristatytiems keturračiams šiemet pateiksime naujausias „Continental WinterContact TS 850“ padangas, kurios yra gaminamos nuo 16 iki 18 colių dydžio, – konkurso spaudos centrą, viešųjų ryšių agentūrą „Visus Bonus“ informavo „Continental“ padangų gamybos koncerno pardavimų vadybininkas Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrade Donatas Barcys. – Dar labiau pradžiuginsime komisijos narius, sėdusius prie veržlių, dinamiškų ir labai greitų automobilių, ant kurių ratų bus sumontuotos  „Continental WinterContact TS 850 P“, vairo“. 

Būtent šias padangas gamintojai konkrečiai pritaikė galingiems, greitiems ir sportiškiems vidutinės klasės bei prabangiems automobiliams, o specialiai SUV automobiliams skirtos padangos siekia net 20 colių dydį.

Pasak padangų eksperto, „Continental WinterContact TS 850 P“ sukurtos specialiai, siekiant drauge su šiuolaikinėmis elektroninėmis automobilio stabilumo sistemomis užtikrinti maksimaliai efektyvias sukibimo su kelio danga, valdymo ir stabdymo savybes. Todėl būtent šių žieminių padangų unikalus protektoriaus rašto dizainas suteikia optimalų padangos stabdymo savybių ir elektroninės stabilumo sistemos veikimo efektą.

„Ne mažiau svarbu ir tai, kad šių padangų protektoriaus gumos mišinys pritaikytas europinei žiemai, taigi, ir mūsų šalies klimatui, kai tenka važiuoti tiek apsnigtais, tiek ir nuvalytais keliais, per lietų ir šlapdribą, taip pat spaudžiant šaltukui“, – teigia D. Barcys.

Bene svarbiausia „Continental WinterContact TS 850 P“ padangų savybė – geras sukibimas ir stabdymas ant ledo, sniego ir šlapio kelio, taip pat puikios automobilio valdymo savybės, kai orų sąlygos labai permainingos.

„Tokių, maksimaliai suvienodintų bandymų sąlygų siekėme nuo pat pirmojo konkurso, startavusio dar 1997 metais, – prisimena ilgametis konkurso komisijos narys Dainius Leonavičius. – Smagu, jog mūsų konkursas sudomino didžiausius Europos padangų gamintojus, kurie tarsi „Formulėje 1“ varžėsi dėl teisės tiekti savo produkciją. Ilgainiui sutarėme su  „Continental“ koncernu, garsėjančiu itin aukštos kokybės padangomis. Taigi, mes ne tik kad nebijome slidžių kelių, mes tiesiog jų pasiilgome ir labai laukiame!”

Visi konkurso „Metų automobilis 2016“ dalyviai bus bandomi ne tik su vienodomis padangomis, bet ir į jų bakus bus pilami vienodi, aukščiausios kokybės degalai, kuriais  aprūpins UAB „Neste Lietuva“.

 

 

 

Konkurso „Metų automobilis 2016“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ 

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Tel.+370 612 93662