Lietuvos metų automobilisVisos naujienos

„Metų automobilio 2015“ konkurse – 30 dalyvių

By 2014-10-17 29 gegužės, 2019 No Comments

Lapkričio 5 dieną ERGO Insurance SE Lietuvos filialo rūmuose bus duotas startas tradiciniam, Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamam konkursui „Metų automobilis 2015“, kuris bus jau aštuonioliktasis jų istorijoje. 

Pasibaigus pretendentų į geriausiojo ir kitas gausias renginio nominacijas registracijai paaiškėjo, jog šiemet konkurse varžysis 30 naujausių automobilių, daugumai kurių šis konkursas bus kartu ir debiutas Lietuvoje. 

Įskaitant ir šiemetinį konkursą, lietuviškuose metų automobilio rinkimuose iš viso bus jau dalyvavę 473 naujausi automobiliai. 

„Džiugu, kad mūsų konkurse debiutuoja ne tik nauji automobilių modeliai, bet ir naujos markės. Šiemet konkurse turėsime dviejų naujų markių premjeras, bet uždangą nuo jų pakelsime kiek vėliau, – sakė žurnalistų autoklubo prezidentas ir šio projekto vadovas Valdas Valiukevičius. – Per 17 metų, rengdami nemenko specialistų ir visuomenės dėmesio susilaukusius konkursus, įgijome gerą patirtį ir fantastiškus pagalbininkus, tokius, kaip „Continental“, ERGO ar DNB bankas, su kuriais ir pristatome visuomenei šiemetinį „Metų automobilio 2015“ projektą. 

Vieną pagrindinių renginio organizatorių maloniai nudžiugino naujus automobilius siūlančių bendrovių dėmesys lietuviškiems metų automobilio rinkimams. 

„Konkurse varžysis 30 automobilių. Tai yra labai daug, nes dėl europinės krizės kai kurie gamintojai buvo kiek pristabdę naujų modelių kūrimą bei gamybą“, – sako V. Valiukevičius. 

30 dalyvių lietuviškosiose geriausiojo automobilio paieškose – tai daugiau nei perpus viršytas kitose kaimyninėse šalyse vykstančių analogiškų renginių dalyvių skaičius.

 Konkurso „Metų automobilis 2015“ svarbesnieji etapai:

–          pradžia – lapkričio 5 d. 11 val. (Vilnius. ERGO Insurance SE Lietuvos filialas)

–          bandymų stovykla – lapkričio 19 – 23 d. d. (Druskininkai)

–          finalinio septynetuko paskelbimas – gruodžio 3 d.11 val. (Vilnius. ERGO Insurance SE Lietuvos filialas)

FINALAS – gruodžio 13 d.18.30 val. (Tiesioginė transliacija per LRT iš Litexpo rūmų)

 

 

 

 

 

 

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ tel. 8 612 93662