Geriausias Lietuvos vairuotojasVisos naujienos

Konkurso dalyviai pirmieji išbandys naujausius automobilius

By 2014-09-01 6 rugpjūčio, 2019 No Comments

Šį šeštadienį, rugsėjo 6-ąją, Vilniuje prasideda tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“, kuris jau tryliktą rudenį paeiliui skatins vairuotojus ne tik atnaujinti teorines žinias, bet ir pasitikrinti praktinius vairavimo įgūdžius.

Kaip ir anksčiau visiems dalyviams, nusprendusiems išbandyti jėgas atrankiniuose konkurso etapuose šalies sostinėje, Klaipėdoje ir Kaune, renginio organizatoriai praktinėms užduotims slalomo aikštelėje visur pateiks vienodus automobilius.

Kadangi konkursą rengiančiam Lietuvos žurnalistų autoklubui jau ne pirmus metus talkina japoniškų automobilių „Toyota“ atstovai Baltijos šalyse, pretendentai į geriausiojo vairuotojo titulą ir šiemet turės progą išmėginti naujausius „Toyota Yaris“ ir „Toyota Aygo“, o konkurso finalistai – ir pademonstruoti savo sugebėjimus vairuodami didžiulį pasitikėjimą pradedant poliariniu ratu ir baigiant Sacharos dykumomis pelniusį nepranokstamą pikapą „Toyota Hilux“.

„Daugelį konkurso dalyvių be kitų patrauklesnių šio renginio bruožų žavi tiesiog unikali galimybė ne tik pirmiesiems susipažinti su automobilių pramonės naujovėmis ir naujausiais automobiliais, bet ir juos išbandyti trasoje“, – teigia ne viename tokiame renginyje dalyvavęs vienas geriausių šalies slalomo meistrų Vincas Gerdžiūnas, neseniai su sūnumi Gyčiu laimėjęs ralį „Aplink Lietuvą“ ir įspūdingą savo trofėjų kolekciją papildęs Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės taure.

 „Džiaugiamės turėdami progą konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“ dalyvius supažindinti su naujausiais mūsų atstovaujamo prekės ženklo modeliais ir suteikdami galimybę jiems pirmiesiems išbandyti karščiausias naujoves, – sako UAB „Mototoja“ direktorius Edmundas Povilauskas. – Jiems mes pasiūlysime tik rugpjūčio pabaigoje Lietuvą pasiekusį, itin ryškiai atsinaujinusį, geriausios komplektacijos, turintį mažiausią klasėje – tik 9,6 metro apsisukimo spindulį „Toyota Yaris“ bei išskirtinio dizaino, miesto poreikiams  pritaikytą naująjį Aygo, pasižymintį itin mažu apetitu degalams, tačiau nestokojantį  puikių dinaminių savybių“.

Konkurso atrankiniai etapai Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune vyks rugsėjo 6, 13 ir 20 dienomis, o į juos bus pakviesti dalyviai, kurie portale DELFI teisingai atsakys į kelis nesudėtingus klausimus (iš visų dalyvių kompiuterinė sistema atrinks greičiausiai atsiuntusių teisingų atsakymų autorius).

Dalyvių registraciją praėjusią savaitę pradėjo ir radijo stotis „Kelyje“. Ji tęsis iki rugsėjo 19-osios (į paskutiniojo etapo varžytuves).

 

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

Tel./Faks:  8 (5) 230 57 25