Lietuvos metų automobilisVisos naujienos

Greitoji pagalba perkant automobilį

By 2015-10-28 29 gegužės, 2019 No Comments

Nors naujų automobilių paklausa kasmet vis auga, tačiau naujas keturratis neretam tautiečiui vis dar atrodo kaip sunkiai įgyvendinama svajonė. To priežasčių – irgi ne viena, ir ne dvi. Potencialūs pirkėjai dažniausiai įvardija mažą atlyginimą ir gana greitai krintančią naujo lengvojo automobilio vertę.

„Sutaupyti naujam automobiliui, žinoma, užduotis ne iš lengvųjų, tačiau norintys važinėti saugiai ir be rūpesčių turi patikimą alternatyvą – pirkti jį išsimokėtinai“, – sako „Šiaulių banko lizingo“ generalinio direktoriaus pavaduotojas ir pardavimų departamento direktorius Mindaugas Vasiliauskas.

Kad bankininkai daugeliui žmonių tampa savotiška greitąja pagalba įsigyjant naują automobilį, iškalbingai byloja bendrovės „Autotyrimai“ duomenys. Remiantis jais per devynis pirmuosius šių metų mėnesius Lietuvoje parduota 14 552 lengvieji ir lengvieji komerciniai automobiliai, iš kurių šiek tiek daugiau nei pusę – 50,7 procento – pirkėjai įsigijo lizingo būdu.

Lyginant pirmuosius devynis šių metų mėnesius su analogišku 2014-ųjų laikotarpiu automobilių lizingo rinka šalyje išaugo net 19 proc.

„Šie skaičiai gana iškalbingi, patvirtinantys, jog pamažu pirkėjai pradeda įvertinti naujo automobilio garantuojamą patikimumą bei saugumą, teikiamus patogumus ir ekonomiją. Nors iš salono išvairuoto automobilio kaina teoriškai krenta, tačiau jo vertė išlieka, o vairuotojas gali kur kas ilgiau džiaugtis naujo automobilio teikiamu komfortu ir kitais privalumais“, – tvirtina „Šiaulių banko lizingui“ atstovaujantis M. Vasiliauskas.

Šiaulių bankas yra antradienį, lapkričio 3 d., startuosiančio konkurso „Metų automobilis 2016“ partneris, renginyje debiutuojantis su nauja „Optimalaus pasirinkimo“ nominacija, kuria, pasak jos steigėjų, bus įvertintas praktiškiausias naujas automobilis. Tuo Šiaulių bankas siekia atkreipti dėmesį, jog naujo automobilio privalumais be problemų gali naudotis dauguma Lietuvos šeimų, o versle – smulkiųjų bei vidutinių įmonių atstovai.

Nominacijos steigėjai dar iki renginio pradžios itin atidžiai gilinosi į konkurse dalyvaujančių 38 automobilių sąrašą ir jau atrinko keletą kandidatų į šį apdovanojimą. Balsą už juos Šiaulių banko feisbuko paskyroje bus galima atiduoti nuo lapkričio 3 d., o nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 5-ąją konkurso finalinio vakaro metu.

Šiaulių bankas visus ateinančius 2016 metus taikys itin palankias lizingo sąlygas perkantiems ne tik konkurso „Metų automobilis 2016“ nugalėtoją, bet ir nominacijos „Optimalus pasirinkimas“ laureatą – lizingo sutartims nebus taikomas administravimo mokestis.

Palankesnes lizingo sąlygas bankininkai pasiūlys ir finaliniam „Metų automobilio 2016“ septynetukui.

Svarbu ir tai, kad, perkant bet kokį naują automobilį, „Šiaulių banko lizingas“ siūlo galimybę sudaryti sutartį automobilio pardavimo vietoje, o lizingo sistema veikia be poilsio dienų.

 

Konkurso „Metų automobilis 2016“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ 

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Tel.+370 612 93662