Lietuvos metų automobilis

Draudimo bendrovė BTA: ir mažų, ir galingų naujų automobilių draudimas kainuos tiek pat

Važiuoti nauju automobiliu kitąmet bus saugiau ir pigiau. Viena draudimo rinkos lyderių bendrovė BTA klientams, įsigyjantiems „Metų automobilio 2022“ konkurse dalyvaujančius modelius, visus metus siūlys vienodą draudimo kainą.

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas visų šių modelių pirkėjams kainuos tiek pat – 90 eurų.

,,Tikimės, kad tai taps papildoma paskata žmonėms įsigyti saugius ir mažiau taršius automobilius. Daug metų draudžiame automobilius ir dirbdami su klientais žinome, kad šeimai renkantis automobilį svarbiausia yra saugumas“, – sako BTA draudimo Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovas Boris Jonas Kuzmas.

Pasiūlymas galios įsigyjant bet kurį „Metų automobilio 2022“ rinkimuose dalyvaujantį modelį ir BTA Kasko draudimą kartu su privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Šeimos automobilis: saugumas svarbiausia

BTA ekspertai aiškina, kad apžvelgus Lietuvos naujų automobilių parką galima vairuotojų pasirinkimus išskirti į dvi grupes – vienatūriai ir visureigiai.

Lietuviai linkę rinktis didesnius ir erdvesnius automobilius, neretai turinčius daugiau nei 5 sėdimas vietas.

BTA Ekspertizių skyriaus vadovo Andriaus Žiukelio teigimu, žmonės tokius pasirinkimus aiškina paprastai – norisi talpesnio, patogesnio ir saugesnio automobilio, mat juo dažnai vykstama su vaikais.

Taip pat automobilis turi turėti pakankamo dydžio bagažinę, kad tilptų visi reikalingi daiktai – vežimėlis, galbūt dviratukas ir kiti daiktai. Tokiu atveju svarbi yra ir patikima apsauga, kad nutikus nelaimei, iš bagažinės daiktai nepatektų į saloną“, – vardija A. Žiukelis.

Konkursas „Metų automobilis“ šiemet rengiamas 25-ą kartą. BTA, kaip ir kasmet, rinkimuose yra įsteigusi BTA ,,Šeimos automobilio“ nominaciją, jos kandidatai bus pristatyti lapkričio 6-ąją.

Praėjusiais metais šioje kategorijoje nugalėtoju tituluotas miesto visureigis ,,Ford Kuga“.