Press Rally

Vlada Musvydaitė: „Žurnalistų ralis tik sustiprino norą lenktyniauti“

By 2015-06-08 29 gegužės, 2019 No Comments

Antrus metus iš eilės „Press ralyje“ sėkmingai finišavusi televizijos laidų vedėja Vlada Musvydaitė ir jai šturmanavęs ralio lenktynininkas Vytautas Švedas, atslūgus varžybų įtampai, jau dėlioja planus kitų metų startui.

„Galvojau, jog po antrojo ralio ko gero pasakysiu sau – man jau užtenka automobilių sporto, bet tikrai noriu čia dalyvauti dar kartą. Kiekviena rungtis ir nuvažiuotas kilometras davė daug pamokų, kurias išmokti padeda puikus šturmanas. Džiaugiuosi mūsų ekipažo pasirodymu ir tikiu, kad kitąmet pavyks dar geriau“, – optimizmu tryško lenktynių emocijomis tebegyvenanti V. Musvydaitė.

„Sporto biržos“ įkūrėja džiaugiasi kukliu progresu. Kai kurias rungtis važiuodama antrą kartą ji pagerino rezultatus puse minutės ir daugiau. Po finišo Vlada sulaukė V. Švedo vertinimų, kurio nuomone buvę atkarpų, kur pradedančioji lenktynininkė parodė galinti važiuoti gan sportiškai, bet neišvengta ir taisytinų vietų.

Moteris žada ir toliau skirti dėmesio treniruotėms, kad kitąmet pirmą birželio savaitgalį į XXI „Press ralio“ startą stotų būdama dar stipresne varžove. (Žiūrėkite

vaizdo siužetąhttps://youtu.be/TY60SuVUy7M

Tuo metu „Juta Racing“ komandos lenktynininkas V. Švedas, praėjus dienai po finišo, jau ruošėsi naujam startui prie savo sportinio automobilio vairo. Dvi dienas praleidęs šturmano pareigose išskirtinai vien tik asfalto trasoje, kaunietis nekantrauja grįžti į profesionalų kovas ant žvyro, kai savaitgalį jis startuos „Utenos ralyje“.

„Kaip ir tikėjausi, žurnalistų ralis suteikė galimybę atsipūsti, pasimėgauti gražiu renginiu ir puikia jo atmosfera. Čia tikrai malonu dalyvauti, todėl mielai grįšiu ir kitąmet. Juolab, kad organizatoriai užsiminė jau suplanavę trasą per visas Baltijos šalis, tad laukia dar viena graži tarptautinė šventė“, – apie norą dar kartą pasivaržyti žurnalistų lenktynėse kalbėjo V. Švedas.

Jubiliejinio, 20-tąjį kartą vykusio „Press ralio 2015“ organizatoriai tikisi kitąmet sulaukti dar gausesnio dalyvių būrio ir iš Lietuvos, ir iš užsienio šalių. Jų lauks per garsiausias Baltijos šalių lenktynių trasas besidrieksiantis dar neišmėgintas lenktynių maršrutas Vilnius – Ryga – Piarnu.

Algimanto BRAZAIČIO ir Giedriaus MATULAIČIO nuotr.

„Press ralio 2015“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt