Press Rally

„Viada Press Ralio“ žvaigždė – „Cupra TCR“

By 2019-05-24 30 gegužės, 2019 No Comments

Ar dažnai tenka matyti tikrus sportinius automobilius slalomo trasose? „Viada Press Ralyje 2019“ tai bus įmanoma: ralyje dalyvaus sportinis „Cupra TCR“ automobilis, kuriuo važiavęs Ramūnas Čapkauskas jau spėjo nugalėti keliose varžybose 2019 m.

„Dar vienas naujas išbandymas. Tai – lenktynės, kur reikės važiuoti greitą slalomą, o „Cupra TCR“ – automobilis, kuris tam tinka. Daug kam buvo nuostaba, kaip žiedinis automobilis gali važiuoti tokio tipo lenktynėse, tačiau jo techninės charakteristikos leidžia tai daryti. Automobilį sugadinti nebijau – ralio varžybos vyks ant geresnės dangos nei „Bikernieki“ trasoje“, – apie naują iššūkį pasakojo daugkartinis Lietuvos įvairių automobilių sporto šakų ir klasių čempionas Ramūnas Čapkauskas.

Neeiliniu išbandymu džiaugiasi ir Renaldas Gabartas – daugkartinis žurnalistų ralių nugalėtojas, kuriam „Viada Press Ralyje 2019“ bus patikėta vairuoti geltonąjį „Cupra TCR“.

„Tai fabrike sukonstruotas sportinis automobilis, kuris nuo standartinio skiriasi kaip „Lituanica“ nuo Elono Musko sukonstruotų daiktų, kurie kyla į kosmosą su turistais. Aš nežinau, ar jis tinkamas tokio formato lenktynėms, bet tai yra žiauriai įdomu ir tai gali būti vienintelė galimybė pabandyti tokio lygio techniką“, – būsimo ralio rezultatų nespėliojo R. Gabartas.

 „Cupra TCR“ dosjė:

Variklis: 2.0 TSI, 350 AG

Pavarų dėžė: DSG automatinė, 6 laipsnių

Varomieji ratai: priekiniai

Galia: 350 AG, 420 Nm

Svoris: 1 190 kg

0-100 km/val.: 5,2 sek.

Maks. greitis: 267 km/val.

„Viada Press Ralio 2019“ štabas gegužės 31–birželio 1 d. bus prie Palangos esančiame „Atostogų parke“.

Pagrindiniai ralio greičio ruožai Lietuvoje gegužės 31 d.:

11.20 val.: „Febi“ ruožas Palangos stadione.

12.25 val.: „Volfas Engelman nealkoholinis“ ruožas Klaipėdos autodrome.

15.10 val.: „Autoekspertas“ ruožas Klaipėdoje, prie daugiafunkcinės arenos Dubysos g. 10.

19.00 val.: „Continental“ ruožas Kretingos rotušės aikštėje.

Birželio 1 d. „Viada Press Ralio 2019“ varžysis Latvijoje, Liepojos uoste ir miesto apylinkėse.