Press Rally

Tradicinėse „Press Rally 2016“ lenktynėse nugalėjo ukrainietis Sergej Kravec

By 2016-06-05 8 rugpjūčio, 2019 No Comments

Šeštadienį Estijoje, Joulumae sporto ir rekreacijos centre, finišavo 21-asis Lietuvos žurnalistų klubo organizuojamas „Press ralis 2016“. Per Baltijos šalis nusidriekęs, „žurnalistų dakaru“ juokais vadinamas rekordiškai ilgas ralis, dalyvius nustebino naujovėmis ir sudėtingomis trasomis.

Bendroje žurnalistų įskaitoje  pergalę išplėšė ukrainietis Sergėjus Kravecas su šturmanu Stasu Pelenskiy, pilotavę Mitsubishi Lancer Evo X, nuo pirmosios vietos pakylos nustūmęs daugkartinį ralio nugalėtoją Dainių Leonavičių.

Antrąją vietą užėmė Martino Dzeničio ir Kristapo Berzins ekipažas, ralyje dalyvavęs su Ford Fiesta R2.

Trečias bendroje žurnalistų įskaitoje liko Ramūno Fetingio ir Agnės Lauciuvienės  tandemas su Opel Corsa OPC.