Press Rally

„Press rally“ žada įspūdingų vaizdų Molėtų, Anykščių ir Utenos gyventojams

By 2020-06-17 18 birželio, 2020 No Comments

Į Aukštaitiją šiemet keliausiantis „Press rally“ žada pramogų ne tik jo dalyviams. Net dvi dienas, paskutinį birželio savaitgalį, 26-27 dienomis, Molėtų, Anykščių ir Utenos gyventojai galės savo akimis pamatyti, kas greitesni – ar patyrę ralio meistrai, tokie kaip Vaidotas Žala ar Vytautas Švedas, ar žurnalistai.

Molėtų gyventojų laukia adrenalino kupinos kovos Ąžuolų gatvėje, netoli Molėtų kultūros ir sporto centro. Čia net dvi dienas iš eilės autosporto meistrai ir mėgėjai bei žurnalistai bandys įveikti specialių padangų gamybos lyderio „Continental“ etapų galvosūkius.

Penktadienį, birželio 26ąją, 17 valandą laukia pirmojo „Continental“ etapo startas Ąžuolų gatvėje. Šeštadienį, birželio 27ąją, antrasis „Continental“ etapas startuoja taip pat Ąžuolų gatvėje įrengtoje trasoje, 13.30 val.

Įspūdingi vaizdai laukia ir Anykščių bei Utenos gyventojų. Penktadienį, birželio 26ąją, 11.30 visų „Press rally“ dalyvių laukia startas Anykščių kartodrome.

Utenos gyventojai kviečiami šeštadienį, birželio 27-ąją, prie Utenos daugiafunkcio sporto centro. „Press rally“ dalyviai įnirtingai kovai prie starto linijos stos 13.30 val.