Press Rally

Press rally 2021 rezultatai: kas nugalėjo šiemet?

Visus Sport įskaitos rezultatus galite pamatyti čia.

Tad „Sport“ įskaitoje, klasėje iki 2000 litrų, pergalę išplėšė Benediktas Bočkus ir Tomas Benetis. Antroje vietoje liko Viliaus Vedegio ir Modestos Vedegės ekipažas, o trečioje vietoje liko Aurimo Kučinsko ir Donato Šarkausko ekipažas.

2000-3000 kub. cm. klasėje pergalę šventė Edvinas Sabalys ir Edgaras Latiškevičius. Antri liko Kristijonas Kaikaris ir Gintautas Ignotas, treti – Tomas Kuprys ir Giedrė Kuprienė.

3000-5000 kub. cm. klasėje pergalė atiteko Ignui Gelžiniui ir Daliai Belickaitei. Antroje vietoje liko Dominykas Butvilas ir Saulius Masonas. Treti – Martynas Utkinas ir Ovidijus Meilunas.

Klasėje virš 5000 kub. cm. pergalė atiteko Karoliui Raišiui ir Justei Šataitei. Antroje vietoje liko Vytas Bilinskas ir Giedrius Matulevičius. Treti – Kęstutis Ikanevičius ir Mindaugas Rudys.

Visus Press įskaitos rezultatus galite pamatyti čia.

„Press“ įskaitoje, klasėje iki 2000 kub. cm., pergalę išplėšė Matas Buzelis ir Mantas Venckus. Antri liko Domantas Puodžiukas ir Justas Lengvinas, treti – Tomas Markelevičius ir Tadas Martinaitis.

2000-3000 kub. cm. klasėje pergalę išplėšė Dainius Leonavičius ir Adomas Šablevičius. D. Leonavičius yra ir vienas ištikimiausių „Press ralio“ dalyvių, mat nėra praleidęs nė vieno renginio per visą jo istoriją. Antroje vietoje šioje klasėje liko Egidijus Babelis ir Dominykas Leonovas, trečias – ekipažas iš Lenkijos Jacek Jurecki ir Marek Wicher.

3000-5000 kub. cm. klasėje pergalę išplėšė Ramūnas Fetingis ir Laura Fetingienė. Antroje vietoje liko Antanas Akučka ir Akvilė Akučkaitė. Treti – Renaldas Gabartas ir Vincas Gerdžiūnas.

Klasėje virš 5000 kub. cm. pergalę išplėšė Žilvinas Pekarskas ir Giedrius Žiūra, antroje vietoje liko Ilona Staškutė ir Vitalija Kubilienė.

Tradiciškai „Press ralyje“ apdovanojami ne tik greičiausi ekipažai, bet ir greičiausios komandos. Pirmąją vietą pelnė „15min carVertical“ komanda, antrą vietą užėmė „Dream Toyota Team“ komanda, o trečioji vieta atiteko „Cupra LT by Autojuta“ komandai.

Komandinės įskaitos rezultatus galite pamatyti čia.

Historic įskaitos nugalėtojus galite pamatyti čia.