Press RallyVisos naujienos

„Press ralio 2015“ starte – pusšimtis ekipažų

By 2015-06-04 7 rugpjūčio, 2019 No Comments

Penktadienį Trakuose, šalia „Trasalio“ viešbučio startuos vienintelis pasaulyje  „Press ralis 2015“. Jame varžysis per 50 ekipažų.

Tai paaiškėjo išsekus lenktynių nuostatuose numatytiems dalyvių registracijos terminams. Pernai analogiškame ralyje dalyvavo 49 ekipažai.

„Dalyvių daug. Bet ne tai svarbiausia, – sako ralio direktorius Valdas Valiukevičius. – Svarbiau kiti momentai – pavyzdžiui, kad mes rengiame vienintelį „Press ralį” pasaulyje, kad jis vis labiau populiarėja Skandinavoje ir šiame ralyje startuos dvigubai daugiau Suomijos žurnalistų, kad nepaisant sudėtingos situacijos Ukrainoje atvyksta ir šios šalies mieli kolegos. Ir žinoma tai, kad kai kurie šio ralio dalyviai stoja į startą dvidešimtą kartą, be jokios pertraukos.”

Lietuvoje rengiamus žurnalistų ralius kasmet atranda ir vis daugiau kolegų iš užsienio. Šiemet lenktyniaus net 14 užsieniečių ekipažų iš visų trijų Baltijos šalių, Suomijos, Ukrainos ir Lenkijos.

Jei turėtume omenyje, kad absoliučią daugumą ralių laimėjo lenktynių šeimininkai, nieko verta taptų patarlė, jog namuose pranašu nebūsi. Kol kas nekarūnuotais šio ralio karaliais laikomi Dainius Leonavičius ir Renaldas Gabartas, laimėję po aštuonis kartus.

Po penkis Press ralius yra laimėję Linas Butkus ir Arūnas Volungevičius. Iš užsieniečių dukart sublizgėjo nuolatinis mūsų ralių dalyvis, Lenkijos žurnalistas J. Jureckis.

Kol kas – visų galimybės lygios. Kas aukščiausiai kels nugalėtojų taurę, sužinosime šeštadienio vakarą, kai finišuos XX-asis „Press ralis 2015“.

„Press ralio 2015“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Mob. +370 612 93662