Press Rally

„Peugeot“ koziris – patirtis ir automobilių galia

By 2016-06-01 8 rugpjūčio, 2019 No Comments

Tarptautiniai press raliai, pradedant nuo pačio pirmojo, neįsivaizduojami be sportiškų „Peugeot“ automobilių, kuriuos renkasi daugelis žurnalistų.  Šios markės keturračių nestigs ir „Press ralyje 2016“, prasidėsiančiame birželio 3-ąją Panevėžyje, Savivaldybės aikštėje.

Visų trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – keliais besidriekiantį  maršrutą pasiryžusi įveikti ir tarptautinė „Peugeot“ komanda.

„Peugeot“ ekipa tiesiog negali nedalyvauti šiame renginyje – juk reikia susikauti su kitų gamintojų ekipomis, – sako neoficialus šios ekipos kapitonas, „Peugeot“ importuotojo atstovas Lietuvoje Vitalijus Eidimtas. – Juolab, kad automobilių sportas – sudėtinė „Peugeot“ gamintojo strateginių planų dalis, o užimamos prizinės vietos pačios kalba už save. Ryškiausias pavyzdys – „Dakaras 2016” ir kt“

Eidimtas džiaugiasi, jog ekipa turi viską, ko reikia. Tarptautinė „Peugeot GTi“ komanda gali pasigirti renginio kontekstą puikiai atitinkančiais automobiliais „Peugeot 308GTi by Peugeot Sport”, išvystančiu 272AG pajėgumą, ir kiek mažesniu – 208 AG jėgos antplūdžiu trykštantį „Peugeot 208GTi by Peugeot Sport”.

Tačiau bene svarbiausias vaidmuo tenka ne pirmą kartą press raliuose dalyvaujančių „Motorų“ žurnalisto Jurgio Paplaičio ir jo šturmano Mariaus Samuolio bei esto Toomo Vabamäe, kuris startuos su Gaile Povilavičiene, ekipažams.

„Sunkumų visada buvo ir bus, o juos įveikti – mūsų priedermė. Todėl nekantriai laukiu greitai prasidėsiančio „Press ralio 2016“, kuris man bus jubiliejinis, dešimtasis, – ralio spaudos centrui sakė Lietuvos žurnalistų klubo bičiulis T. Vabamäe iš Estijos.

Toomas kelis kartus yra laimėjęs prizines vietas, o didžiausia sėkmė jį lydėjo prieš ketverius metus, kai kartu su Heiti Laastu tapo Eko klasės nugalėtojais ir į Estiją išsivežė „Continental“ padangų komplektą.

Tarptautinės „Peugeot“ komandos lenktynininkai tikisi vietos ant nugalėtojų pakylos kažkurio laiptelio

 

Organizatorių archyvo nuotraukos

 

„Press ralio 2016“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Mob. +370 612 93662