Press RallyVisos naujienos

Dviratininkas Tomas Vaitkus: „Press ralis pranoko mano lūkesčius“

By 2015-06-10 7 rugpjūčio, 2019 No Comments

Šeštadienį finišavusiame jubiliejiniame, 20-ajame „Press ralyje 2015“ šturmano amplua debiutavęs vienas pajėgiausių šalies dviratininkų Tomas Vaitkus pripažįsta, jog renginys pranoko visus išankstinius daugelį šalių apkeliavusio ir nemažai mačiusio sportininko lūkesčius.

Kartu su TV3 žurnalistu Tomu Jarusevičiumi važiavęs dviratininkas jau iškart po finišo nedvejodamas pareiškė norą dalyvauti ralyje ir kitąmet.

„Jei dviračių sporte su žurnalistais tenka bendrauti prieš arba po lenktynių, tai čia ištisas dvi dienas praleidau jų kompanijoje. Buvo smagu, renginys paliko labai gerą įspūdį, tad tikrai noriu čia vėl sugrįžti. Supratome, kad šios varžybos išties reikalauja rimto pasiruošimo ir tai tikrai nėra lengvas pasivažinėjimas pramogai. Taigi, teks gerokai rimčiau pasitreniruoti“, – kalbėjo T. Vaitkus. (Žiūrėkite vaizdo siužetą:

https://youtu.be/sQpxYSAylLs

Vienintelį „Audi“ markės automobilį šiųmečiame žurnalistų ralyje vairavęs ekipažas jaučiasi įgyvendinęs išankstinius savo planus – startuoti, susistyguoti tarpusavyje ir sėkmingai finišuoti. „Sporto biržos“ komandai atstovavę ir dyzelinių automobilių klasėje penktąją vietą užėmę abu Tomai sutartinai šypsosi sakydami, kad į aukštas pozicijas nesitaikė, mat priekyje buvo net du moteriški ir vienas mišrus ekipažas.

„Įrodėme, jog prie „Audi Q3“ vairo sėdėjo tikri džentelmenai, besimėgaujantys važiavimo malonumais, – juokauja T. Jarusevičius. – Automobilis maloniai nustebino, jam nestigo greičio ar dinamikos. Nors slalomo trasoje retsykiais  neišsitekdavome tarp tankiai išdėstytų kūgelių, tačiau nereikia pamiršti, jog tai vis dėlto miesto visureigis. Žurnalistų ralis – tai ne tik puikios lenktynės su jas gaubiančia išskirtinai draugiška atmosfera, bet ir unikali vairavimo mokykla, kurioje išmoktos pamokos neabejotinai pravers saugiai važiuojant gatvėje.“

Kasdien treniruotėse iki dviejų šimtų kilometrų numinantis T. Vaitkus siekia po pertraukos kuo greičiau sugrįžti į profesionalų dviračių sportą, o T. Jarusevičius užsimojo daugiau laiko skirti aktyviai fizinei veiklai, kad kitąmet Press ralyje maršrutu Vilnius-Ryga-Piarnu važiuosiantis bendravardžių duetas būtų tos pačios ar bent panašios svorio kategorijos.

Gedimino Gvozdovičiaus nuotr.

 „Press ralio 2015“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

 Mob. +370 612 93662