Komercinis automobilis

Vertinimo komisija tikrino komercinių talpumą

By 2016-05-13 8 rugpjūčio, 2019 No Comments

Tik savaitė beliko iki gegužės 20-osios, kai vertinimo komisija paskelbs geriausiąjį šalies komercinį automobilį.

O iki tol visi konkurso „Lietuvos komercinis automobilis 2016“ dešimt dalyvių bus demonstruojami „Litexpo“ rūmuose vyksiančių „Transbaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ specializuotų  parodų atskirajame paviljone, kuriuos įdėmiau apžiūrėti galės visi parodų lankytojai.

Pirmieji su naujausiais komercinės paskirties automobiliais susipažino konkurso vertinimo komisijos nariai, kurios sudėtyje – tiek autoritetingi transporto specialistai, tiek žurnalistai.

Kadangi renkant geriausiąjį komercinį automobilį ypatingą svarbą įgyja tokie kriterijai, kaip naujos  transporto priemonės atsiperkamumas, jos išlaikymo kaštai per visą eksploatavimo laikotarpį, serviso atstovų gebėjimai per trumpiausią laiką pateikti sugedusiam automobiliui reikiamą detalę ar mazgą ir daugybė kitų, specifinių parametrų, žiuri nepakanka vien įdėmiau apžiūrėti automobilį ar pusdienį kitą praleisti prie jo vairo.

„Tenka ilgokai pasėdėti prie darbo stalo skaičiuojant ne tik jo išlaikymo, atsiperkamumo ar ridos kaštus“, – sakė vertinimo komisijos narys, interneto portalo cargonews.lt atstovas Renaldas Gabartas.

Komisijos nariai konkursui „Lietuvos komercinis automobilis 2016“ pristatytus keturračius kitą savaitę testuos kelyje, o šią jie dirbo „Ad Rem“ logistikos sandėliuose, į kurius pakvietė kolega vertinimo komisijos narys, Lietuvos logistikos asociacijos prezidentas, UAB „Ad Rem Transport“ direktorius Antanas Šimelis.

Žiuri nariai ne tik patys akivaizdžiai išbandė komercinių automobilių talpumą, kuris yra vienas svarbiausiųjų šios transporto rūšies vertybinių parametrų, bet ir pakrovimo bei iškrovimo patogumą, gamintojų deklaruojamą talpą lygino su realiąja.

Koks iš dešimties konkursui pateiktų komercinių automobilių šiame teste pasirodė geriausiai, atskleisti vertinimo komisijos nariams draudžia renginio nuostatai.

Visų vertybių ir pranašumų visuma lems konkurso nugalėtoją, kurį sužinosime jau lygiai po savaitės.

 

Egidijaus BABELIO  ir Valdo Vilūno nuotr. 

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Tel. + 370 612 93662