Lietuvos metų automobilisVisos naujienos

Tauta aiškaus lyderio neturi

By 2014-12-10 29 gegužės, 2019 No Comments

Šeštadienį, gruodžio 13 d., LITEXPO rūmuose vyksiančiame konkurso „Metų automobilis 2015“ baigiamajame vakare, kurį tiesiogiai transliuos LRT televizija, konkurso nugalėtojas pasipuoš karaliaus karūna, kuria geriausias automobilis puikuosis visus metus, iki kitų rinkimų.  

Finalinio vakaro metu paaiškės ne tik svarbiausio titulo laimėtojas, bet ir kitų, garbingų nominacijų laureatai.

 Beveik iki pat konkurso pabaigos, iki gruodžio 13 d., DELFI portalo skaitytojams suteikta galimybė rinkti antrosios pagal svarbą nominacijos laureatą – „Tautos automobilį 2015“. Rezultatai bus suvesti labai greitai, ir finalinio vakaro metu bus paskelbta, kuris modelis iš 30-ties konkurso dalyvių sulaukė daugiausiai simpatijų „Tautos automobilio 2015“ rinkimuose.

 Kaip ir praėjusiais metais, automobilių gerbėjai už „Tautos automobilį 2015“ balsuoja ir dar gali balsuoti naujienų portale DELFI, specialioje šio konkurso rubrikoje, adresu http://www.delfi.lt/auto/metu-automobilis/balsavimas/.

 Pernai tautiečiai aktyviausiai balsavo už BMW 420d, kuris ir buvo nominuotas „Tautos automobiliu 2014“. Nors šiemet konkurse dalyvauja net trys šios vokiškos markės atstovai, tačiau šįkart lietuvių simpatijų barometras jau iš pat pradžių kiek netikėtai pakrypo į kitų gamintojų modelius.

 „Lyginant su praėjusiais metais supaprastinta balsavimo tvarka skaitytojams pasirodė priimtinesnė, todėl šiemet „Tautos automobilio 2015“ rinkimai sulaukė dar didesnio aktyvumo, – tvirtina DELFI Auto rubrikos redaktorius Tadas Markevičius. – Džiugina tai, kad kova dėl pirmosios vietos – kaip niekad permaininga, o tauta aiškaus lyderio neturi net rinkimams priartėjus prie pat finišo“.

 Iš pradžių aiškia persvara visus varžovus pranoko į priekį stipriai išsiveržęs „Subaru WRX STI“.

 Pasak T. Markevičiaus, panašu, kad šios markės gerbėjai balsuodami demonstravo pavyzdinį solidarumą. Vis dėlto kiek vėliau šį sportišką automobilį pavijo „Audi A6“, kuris imponuoja ne siauram gerbėjų būriui, bet daugumai tautiečių.

 Tarp šių modelių verda tikra nekompromisinė kova, o juos skiria vos keli balsai, todėl, kaip prognozuoja rinkimų DELFI portale organizatoriai, „Tautos automobilio 2015“ nominacijos laimėtojas paaiškės tik paskutinėmis balsavimo valandomis.

 Pirmadienio popietę „Audi A6“ visgi pavijo ir 50-čia balsų pranoko ilgai pirmavusį „Subaru WRX STI“, kurio gerbėjai, žinoma, dar nesudėjo ginklų.  

 Iki balsavimo pabaigos dar yra laiko, todėl sukrutę ir kitų markių gerbėjai gali įnešti daugiau intrigos. Į lyderių trejetuką itin aršiai taikosi dar du, vienas kitam nenusileidžiantys  modeliai – „Volkswagen Passat“ ir „Ford Mondeo“ .

 Trys DELFI skaitytojai, įspėję „Tautos automobilio 2015“ nugalėtoją, bus apdovanoti specialiuoju prizu – „Continental“ padangų komplektu. 

 

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ Tel. + 370 612 93662