Geriausias Lietuvos vairuotojas

Geriausiojo vairuotojo paieškos prasideda Klaipėdoje

By 2015-09-01 7 rugpjūčio, 2019 No Comments

Rugsėjo 12-ąją startuoja tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“, kuris bus jau keturioliktasis jų istorijoje.

„Renginio naudą bene įtikinamiausiai liudija faktas, kad konkurse per trylika jo gyvavimo metų jėgas jau išbandė per 18 tūkstančių žmonių, o kai kurie – net po keletą kartų. Net ir jį laimėję geriausiojo vairuotojo karūną daugelis ryžtasi apginti kitais metais“, – sako konkurso koordinatorius Valdas Valiukevičius.

Kiekvieni metai pateikia naujovių. Šiemet pirmą kartą konkurso istorijoje geriausias Lietuvos vairuotojas paaiškės ne kuriame nors šalies didmiestyje, o automobilius ir automobilių sportą mėgstančiame Radviliškyje.

Rugsėjo 27 d. 12 val. šio miesto centre vyks renginio finalas, žadantis nuotaikingas atrakcijas žiūrovams bei atkaklią „Drag” kovą, batalijas slalomo bei kitose, organizatorių kol kas dar  slepiamose rungtyse.

Žiūrovai neliks tik pasyvūs stebėtojai – kiekvienas jų galės išbandyti vairavimo sugebėjimus „Autodart” rungtyje ir laimėti „Neste Oil” degalų korteles.

Tačiau konkurso dalyvių, norinčių varžytis finale dar laukia trys atrankos turai, pirmasis kurių rugsėjo 12 d. 14 val. startuos Klaipėdoje, kruizinių laivų terminalo aikštelėje.

Antrojo atrankos etapo varžytuvės rugsėjo 19 d. 12 val. vyks Kaune, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, o paskutinis atrankos turas rugsėjo 26 d. 12 val. rengiamas Vilniuje, Bukiškių autodrome.

„Geriausiojo Lietuvos vairuotojo 2015“ finale susikaus po penkis atrankiniuose etapuose sėkmingiausiai pasirodžiusius pretendentus į šį geidžiamą titulą ir po dvi geriausių rezultatų pasiekusias dailiosios lyties atstoves iš kiekvieno etapo, jei daugiau moterų nepateks į turo geriausiųjų penketukus.

Kautis renginio finale skatina ne tik garbingas geriausiojo šalies vairuotojo titulas, bet Susisiekimo ministro bei konkurso organizatorių – Lietuvos žurnalistų autoklubo – taurės ir, žinoma, puikūs ir praktiški prizai, kuriuos įsteigė „Toyota“ bei „Neste“.

Konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“ dalyvių registraciją šiandien jau paskelbė interneto portalas www.delfi.lt.

Būsimiesiems konkurso dalyviams keliama vienintelė sąlyga – atsakyti į kelis nesudėtingus klausimus. Iš teisingų atsakymų kompiuteris atrinks greičiausiai atsiuntusių teisingų atsakymų autorius, kurie ir bus pakviesti dalyvauti atrankos etapuose.

 Algimanto BRAZAIČIO nuotr..

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“  Tel.+370 612 93662