Komercinis automobilisVisos naujienos

Gegužę bus paskelbtas geriausias komercinis automobilis

By 2016-04-06 24 rugsėjo, 2019 No Comments

Gegužės 20-ąją „Litexpo“ parodų centre finišuosiančiame konkurse bus paskelbtas „Lietuvos komercinis automobilis 2016“.

Šiemet gegužės viduryje „Litexpo“ rūmuose tris dienas šurmuliuos net trys „Transbaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ specializuotos parodos, kurių atskirame paviljone bus demonstruojami ir visi konkurso „Lietuvos komercinis automobilis 2016“ dalyviai. Čia juos įdėmiau apžiūrėti galės ne tik šių parodų lankytojai, bet ir potencialūs pirkėjai.

Kol kas tikslus dalyvių skaičius nėra žinomas, nes automobilių registracija tik prasidėjo. Konkursą „Lietuvos komercinis automobilis 2016“ rengiantis Lietuvos žurnalistų autoklubas kviečia jame dalyvauti visus automobilių gamintojų atstovus, galinčius ir norinčius pateikti vertinimo komisijai iki 3,5 tonos komercinius automobilius.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas vertinimo komisijos, kurios sudėtyje – tiek autoritetingi transporto specialistai, tiek žurnalistai, sprendimu.

Renkant geriausiąjį komercinį automobilį ypatingą svarbą įgyja tokie kriterijai, kaip naujos  transporto priemonės atsiperkamumas, jos išlaikymo kaštai iki 150 tūkstančių kilometrų ridos, serviso atstovų gebėjimai per trumpiausią laiką pateikti sugedusiam automobiliui reikiamą detalę ar mazgą ir daugybė kitų, specifinių parametrų.

„Manau, jog Lietuvos komercinio metų automobilio rinkimus palaiko ir skatina absoliučiai visi, siūlantys komercinį transportą, – sako UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Donatas Stanionis. – Dalyvausime ir šiemet ir, ko gero, ne su vienu modeliu. Motyvas – ne tik tas, kad prieš dvejus metus konkursui pristatytas „Ford Transit“ tapo absoliučiu nugalėtoju“.

Pasak D. Stanionio, toks žiuri verdiktas jo nė kiek nenustebino. Pernai pusės amžiaus jubiliejų atšventęs „Ford Transit” tapo geriausiai parduodamu komerciniu automobiliu Europoje, žymiai išaugo jo populiarumas ir Lietuvoje.

2015 m. Europoje parduota daugiau nei 280 000 „Ford” komercinių automobilių, iš jų „Transit“ – apie 75 000, o Lietuvos rinka nuo 2014 m. pagausėjo apie 200 naujų „Ford Transit“ automobilių, o visų komercinių „Ford“ modelių šalyje parduota apie 530 vnt.

Komercinių automobilių pardavėjus imponuoja ir rengiamo konkurso dalyvių vertinimo kriterijai: garantija, garantinės sąlygos priežiūrai, reguliarių aptarnavimų įkainis ir intervalai, vairuotojo darbo vietos patogumas ir saugumas, kiti svarbūs elementai. Tik viską susumavus ir atidžiai išanalizavus, paaiškėja, jog komercinio transporto kaina – toli gražu ne galutinis pasirinkimo kriterijus.

Paraiškos dalyvauti konkurse „Lietuvos komercinis automobilis 2016“ priimamos iki gegužės 2 d.

Organizatorių nuotraukos

Konkurso spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt

Tel. + 370 612 93662