Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/pressaut/domains/pressauto.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 4196
Svarbi Informacija Press ralio dalyviams | Lietuvos žurnalistų autoklubas

Naujienos

2016 05 09

Svarbi Informacija Press ralio dalyviams

Press ralio 2016 dalyviai  pirmąsyk lenktyniaus neturėdami kelio knygų

„Press rally 2016“ nebus naudojama kelio knyga – pravažiavimas tarp laiko kontrolės punktų neribojamas.

Laiko kontrolės punktų ir orientacinių užduočių vietos dalyviams bus pateikiamos žemėlapiais ir GPS koordinatėmis (pvz. 55.670596; 24.349217 ir 55˚40’14.26“N; 24˚20’37.18“E).

Ralyje ne tik galima, bet ir rekomenduojama, naudotis navigacine įranga.  Organizatorius rekomenduoja nemokamą aplikaciją išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams „maps.me“, kurią galite rasti „Google play“ –  Android OS įrenginiams ir „App store“ – iOS įrenginiams. „Maps.me“ nenaudoja internetinio ryšio vietovės paieškai ar kelio navigacijai, tačiau dalyviams reiktų atsisiųsti  Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemėlapius.

Orientacinėms užduotims atlikti dalyviams reikės turėti fotografuojantį įrenginį – telefoną, planšetinį kompiuterį ar foto aparatą. Nuotraukos patalpintos į organizatoriaus facebook‘ą dalyvaus „Gražiausios nuotraukos konkurse“ už kurį nugalėtojų laukia specialūs prizai)